Author: r***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love this item so much
Màu sắc: màu đen
Price: 25.000₫
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Black |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Color-Changing |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Single Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 12W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq25062074477777688 |
Author: r***7
Date:
Review: I love this item so much
Màu sắc: màu đen
Author: r***d
Date:
Review: I’m really happy with this purchase! The product arrived on time, was exactly as described, and the quality exceeded my expectations. Highly recommended!
Màu sắc: màu đen
Author: a***1
Date:
Review: Good product I like it
Màu sắc: màu đen
Author: c***5
Date:
Review: good Quality very good Quality very
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm